Шенжен Edong тргување копродукции, Ltd е специјализирана снабдувач фокусира на електронски производи на големо, како што се LED светло кој е вклучувајќи отворено светла, затворен светла, Божиќ LED светло, декоративни светилка, ETCS Крушка светилка. И Bluetooth модули, мобилен телефон додатоци, и електронски цигари, ETCS ...

Повеќе од 68 земји клиенти се купување од нас. Ние продаваме сите производи се глобални hote продажба.

Сите производи од нас со висок квалитет, оригиналот од фабрика за производство и 100% нов со предност цена.

Контактирајте со нас лесно да цел, брз процес превозот и испорака на вашата земја.

 

за нас
WhatsApp Онлајн Chat!
WhatsApp Онлајн Chat!